قوانین و مقررات

مجموعه و تیم آی ام تی چنل دارای شرایط و قوانینی است که در صورت عدم رعایت هریک از این قوانین هیچگونه
خدمات و سرویس ارائه نخواهد شد

در همین راستا و در ابتدا از شما استفاده کننده گرامی خواهشمندیم که قوانین را به صورت کامل مطالعه نمایید

 

۱ خریدار با باید با با  آگاهی کامل از قوانین جرایم رایانه ای و فهرست مصادیق محتوای مجرمانه اقدام به ثبت سفارش و خرید نمایید.
۲ کانال های یا پیچ انیستاگرام هایی که اهداف آن تبلیغ و معرفی کالاهای غیراخلاقی و جنسی یا انتشار مطالب غیر اخلاقی و جنسی میباشد هیچگونه سرویس ارائه نمیشود.

۳ سفارش هایی که بر خلاف قوانین جموری اسلامی ایران و ترویج ضد دینی وباشد به هیچ وجه سرویسی ارائه نخواهد شد.

۴ تحویل سفارشات در بازه زمانی مندرج بر اطلاعات محصولات ارائه خواهد شد.

۵تمامی پرداخت های شما از طریق درگاه های پرداخت امن الکترونیکی انجام میشود و تمام پرداخت های و تمامی اطلاعات پرداخت در سیستم بانکی ثبت و قابل پیگیری میباشد

۶ ممبر و اعضای دایمی خریداری شده به دلیل تدابیر حرفه ای و پیشرفته ای ام تی چنل امکان خارج شدن از کانال تلگرام را ندارند.

۷ ممبر و اعضای واقعی خریداری شده به دلیل داشتن اختیار و قدرت انتخاب می تواند در پیچ یا کانال شما حضور دایم داشته باشد و یا میتوانید از کانال یا پیچ خارج شود و آی ام تی چنل هیچگونه تضمینی برای خارج نشدن ممبر واقعی ارائه نمیدهد.

۸ کاربران عزیز توجه فرمایید که برای بازه زمانی جذب ممبر واقعی تلگرام حدااکثر ۴۸ ساعت و برای  ممبر دایم ۲۴ ساعت میباشد.

۹ پرداخت از طریق کارت به کارت به معنای پذیرش قوانین سایت بوده و  آی ام تی چنل  هیچ گونه تعهدی غیر از قوانین مطرح شده ندارد

۱۰ آی ام تی چنل هیچ گونه تعهدی برای تغیر قوانین شرکت تلگرام یا انیستاگرام یا … و آپدیت های امنیتی این شبکه ها را ندارد.

۱۰ مبالغ واریزی تنها در زمانی برگشت داده خواهد شد که در زمان مشخص شده برای سرویس انجام نگیرد و مشتری، خود درخواست برگشت داده باشد.

۱۲ با توجه به این که قیمت  بعضی محصولات از ضریب سرویس  درخواستی ، بیشتر یا کمتر است  سفارش  به  صورت  انتخاب  تعداد  محصول  نمباشد.
شما  در صورتی میتوانید که  برای محصول انتخابی  تعداد  در نظر بگیرد که  ضریب و  محصول  آن  به  طور  جداگانه  وجود ندارد.

۱۳ در صورت ثبت سفارش به  این  روش مذکور یا  عدم  رعایت قوانین  سایت  آی  ام  تی چنل حق  دارد سرویس  شما را غیر فعال کرده و هیچ مبلغی برگشت داده نخواهد شد.